eskişehir vakum
 

Menü

pergel vinç logo
Natsu Vakumlu Kaldırma Ve Taşıma Sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olan pergel vinçler özellikle kapalı alanlarda-imalathane ve fabrika hollerinde ve özellikle tavan vincinin kullanılamadığı yerlerde elektrikli zincirli vinçler ve vakumlu kaldırma sistemleri yardımı ile yükleme ve boşaltma işlemleri yapılabilen vinçlerdir. Kapalı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan Natsu Pergel Vinçler tek başına sipariş edilebileceği gibi isteğe bağlı olarak vakumlu kaldırma sistemi ve/veya elektrikli zincirli vinçler yardımıyla da sipariş edilebilmektedir.Natsu Vakumla kaldırma sistemlerinde kendi imalatı olan ürünleri kullanmakla birlikte elektrikli zincirli vinçlerde Starliftket ve TXK markalarını tercih etmektedir. Natsu Pergel vinçler kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterebilmektedir.Kendi kolonu üzerine zemine monte edilebilen pergel vinçlerin yanında fabrikalarda bulunan kolonlara da monte edilebilmektedir. Standart olarak 180-270 derece dönme açısına sahip olan pergel vinçler isteğe göre 360 derece olarak da imal edilebilmektedir. Farklı uygulama alanlarına farklı ray seçenekleri ( NPI-Soğuk çekme profil CEE ve Alüminyum )ile çözümler sunabilen Natsu Vakumlu Kaldırma Sistemleri kullanıcının ihtiyacına bağlı çözümler sunabilmektedir. Pergel Vinç kolon yüksekliğinin minimize edilebilmesi özelliği ile alçak çalışma alanlarında da kullanılabilen pergel vinçlerimizin çeşitleri ;
natsu vacuum lifting
natsu vakum pergel vinçler Fabrika zeminine temel ankraj malzemeleri ile monte edilen pergel vinçlerdir.Pergel kaldırma kapasitesi- direk yüksekliği ile pergel kol boyu müşteri ihtiyacına göre ayarlanabilmektedir.kaldırma kapasitesi 125 kg. da 7 metre kol boyundan 2000 kg da 4 metre kol boyuna kadar yapılabilmektedir.
natsu vacuum lifting
telescobic vacuum lifter fabrikada bulunan kolonlara duvar bağlantı aparatları yardımıyla monte edilebilen pergel vinçlerdir.Pergel kol boyu ihityaca göre ayarlanabilmektedir. kaldırma kapasitesi 125 kg. da 7 metre kol boyundan 1000 kg da 5 metre kol boyuna kadar yapılabilmektedir.
natsu vacuum lifting
natsu kolona monte pergel vinç fabrika zeminine temel ankraj malzemeleri ile monte edilen pergel vinçlerdir.Pergel kaldırma kapasitesi- direk yüksekliği ile pergel kol boyu müşteri ihtiyacına göre ayarlanabilmektedir.kaldırma kapasitesi 125 kg. da 8 metre kol boyundan 2000 kg da 5 metre kol boyuna kadar yapılabilmektedir.
natsu vacuum lifting
npı pergel vinçler

 

fabrikada bulunan kolonlara duvar bağlantı aparatları yardımıyla monte edilebilen pergel vinçlerdir.Pergel kol boyu ihityaca göre ayarlanabilmektedir. kaldırma kapasitesi 125 kg. da 8 metre kol boyundan 1000 kg da 6 metre kol boyuna kadar yapılabilmektedir.
natsu vacuum lifting
mobil pergel vinç

ÜSTTEN DESTEKLİ ( ATKILI ) SOĞUK ÇEKME CEE PROFİL SÜTUNLU PERGEL VİNÇLER

yurt dışında özel olarak imal edilmiş soğuk çekme CEE profillerden yapılan pergel vinçlerdir.Standart NPI pergellere oranla çok daha hafif ergonomik ve kullanımı kolay vinçlerdir. fabrika zeminine temel ankraj malzemeleri ile monte edilen pergel vinçlerin Pergel kaldırma kapasitesi- direk yüksekliği ile pergel kol boyu müşteri ihtiyacına göre ayarlanabilmektedir.kaldırma kapasitesi 30 kg. da 8 metre kol boyundan 1000 kg da 6 metre kol boyuna kadar yapılabilmektedir.
natsu vacuum lifting
kolona monte hafif pergel vinç

ÜSTTEN DESTEKLİ ( ATKILI ) SOĞUK ÇEKME CEE PROFİL KOLONA MONTE PERGEL VİNÇLER

yurt dışında özel olarak imal edilmiş soğuk çekme CEE profillerden yapılan pergel vinçlerdir.Standart NPI pergellere oranla çok daha hafif ergonomik ve kullanımı kolay vinçlerdir. fabrikada bulunan kolonlara duvar bağlantı aparatları yardımıyla monte edilebilen pergel vinçlerin Pergel kol boyu ihityaca göre ayarlanabilmektedir. kaldırma kapasitesi 30 kg. da 8 metre kol boyundan 1000 kg da 6 metre kol boyuna kadar yapılabilmektedir.
natsu vacuum lifting
soğuk çekme profillerden pergel vinçler Kullanım alanı dar olan yerlerde kullanılan pergel vinçler ikiye katlanabilme özelliği sayesinde dar alanda yüksek performans göstermektedirler.125 kg 7 metreden 1000 kg. 5 metreye kadar imalatı yapılabilen pergel vinçler fabrika zeminine temel ankraj malzemeleri yardımıyla monte edilmektedir
natsu vacuum lifting
belden kırma katlanabilir pergel vinçler kullanım alanı dar olan yerlerde kullanılan pergel vinçler ikiye katlanabilme özelliği sayesinde dar alanda yüksek performans göstermektedirler.125 kg 7 metreden 1000 kg. 5 metreye kadar imalatı yapılabilen pergel vinçler fabrika kolonuna veya makine ayaklarına bağlantı aparatları sayesinde monte edilebilmektedir.
natsu vacuum lifting
Cee-profiller pergel vinçler CEE PROFİL VE PERGEL SİSTEMLERİ CEE Profil sistemleri Natsu Makine tarafından ithal edilen yük taşıyıcı özel profil sistemidir.C formunda olan bu profiller özel alaşımlı çelik malzemeden soğuk şekillendirme yöntemi ile imal edilen son derece mukamevetli ve hafif taşıyıcı profillerdir.
natsu vacuum lifting
Cee-profiller pergel vinçler HAFİF KÖPRÜ VİNÇ SİSTEMLERİ Tavana monte hafif köprü vinçler
natsu vacuum lifting
Cee-profiller pergel vinçler PORTAL VİNÇ SİSTEMLERİ Monoray ve motorlu Portal Vinç Sistemleri
natsu vacuum lifting

NATSU MAKİNA İNŞ.A.Ş.
Uluönder Mahallesi 3072 Sokak No : 3/1 ESKİŞEHİR
Tel: 0 222 340 02 18        Fax : 0 222 340 21 18
www.natsu.com.tr           info@natsu.com.tr