eskişehir vakum
 

Menü- NATSU Makine bilgi ve tecrübe birikimi ile vakumla kaldırma – taşıma sistemlerinde günümüzün modern teknolojisini sizlerle paylaşmaktadır. Kaliteli zamanında çözüm ve üretim en üst seviyede müşteri tatminini kendisine ilke edinmiştir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz vakum sistemleri ile ilgili geniş bir uygulama alanı ile her türlü materyalin kaldırma ve taşınmasında müşterinin problemlerine özel çözümler üretmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

- Bizimle iletişime geçtiğinizde vakumla kaldırma ve taşıma sistemleri ile ilgili her türlü kombinasyon değerlendirilerek güvenli ekonomik tatmin edici fikir düşünce ve de önerilerimiz mutlaka olacaktır. Konumuzla ilgili her türlü mühendislik hizmetlerini sizinle paylaşmaya hazırız. Değişik ölçü, ebat, ağırlık ve tasarımlarımızda çalışan güvenliği ergonomi kesinlikle göz ardı edilmemektedir.

NATSU MAKİNA - VAKUMLU KALDIRMA VE TAŞIMA SİSTEMLERİ1998 Yılında kurulan NATSU Makina; Vakumlu Kaldırma ve Taşıma makinaları üretiminde ülkemizin ilk yerli firmalarındandır.Vakumla kaldırma ve taşıma sistemleri sanayide üretimin çok farklı kademelerinde kullanılır.Natsu Makina’nın standart ürün yelpazesi uygulamaların bütün alanlarını kapsayacak kadar geniştir. Natsu makina ; ülkemizde vakumla kaldırma ve taşıma alanında yapılan yeniliklere oldukça fazla katkıda bulunmuştur Vakumlu taşıyıcıları kullanan firmalar genellikle yüksek standartlara sahiptirler. Bu Kaldırıcılar çoğunlukla verimliliğe, otomasyona ve çalışanın çalışma şartlarına önem veren işletmeler tarafından kullanılır. Bu firmaların kullandığı ürünler son derece zorlu kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılamalıdır. Başından itibaren bu standartları karşılamak için çalışan Natsu Makina bu alanda sürekli olarak kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Vakumla taşıma ve kaldırma makinelerine; tüm imalat sanayinde imalatın her aşamasında ihtiyaç duyulur.NATSU Makina konusunda uzman elemanları ile müşterilerine doğru,hızlı ve yetkin bilgi sunarak kaliteli ve güvenilir ürünler ile alternatifli proje çözümleri tavsiye etmektedir. Natsu Makina ;vakumlu mermer kaldırma ve taşımavakumlu sac kaldırma ve taşımavakumlu cam kaldırma ve taşıma ,vakumla kutu kaldırma,vakum tutucu sistemler ile ahşap-mdf taşıma vevakum hortumlu kaldırıcı partner ile bir çok sektöre hitap eden ürünler sunmaktadır.Vakumlu sistemlerin dışında pergel vinçler , elektrikli zincirli vinçler vevakum pompaları satış ve servisini de sağlayan Natsu Vakumlu Kaldırma Ve Taşıma Sistemleri özel projeler ile kimya,otomotiv,lastik sektörleri gibi bir çok sektöre de özel üretimler ile vakumla kaldırma ve taşıma sistemleri desteği sunmaktadır.Maniplatörler , kutu,çuval kaldırma sistemleri,pergel vinçte vakum sistemleri,kimyasal torba kaldırmak için vakum hortumlu kaldırıcılar,vakum vantuzları,sabit ve gezer köprü vinç ve hafif kreyn sistemler ile ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.,vakumlu otomatik yükleme sistemleri robot Kartezyen sistemler gibi her türlü malzeme taşınmasında müşterilerinin deneyimli ve güvenilir çözüm ortağıdır. 

Üretim aşamalarında , malzemeleri kaldırmak, hareket ettirmek ve yerleştirmek her zaman sorun yaratır. Bu sorunla başa çıkmak için tasarlanmış olan vakumlu kaldırıcılar; malzemeleri bir yerden başka bir yere taşımakta verimli, uygun maliyetli ve çoğu zaman daha güvenli bir yöntem sunmaktadır. Bu yalnızca zaman kazandırmak ve kar arttırmakla kalmaz, ayrıca çalışanın yorgunluğunu ve yaralanmalarını azaltarak daha etkin, üretken ve güvenli bir çalışma ortamı yaratılmasını sağlar.Vakumla taşıma sistemleri mermer, saç, cam, ahşap, otomotiv, beyaz eşya, kimya gibi bir çok sektörde üretimin farklı kademelerinde manüel veya otomatik sistemler şeklinde kullanılmaktadır. 


NATSU MAKİNA İNŞ.A.Ş.
Uluönder Mahallesi 3072 Sokak No : 3/1 ESKİŞEHİR
Tel: 0 222 340 02 18        Fax : 0 222 340 21 18
www.natsu.com.tr           info@natsu.com.tr